Przejdź do treści

PROGRAM PROJEKCJI KONKURSOWYCH

Czwartek  9.06  I blok 10.00 – 12.00  

1.
tytuł filmu: „Pokój”
autor/współautorzy: Krzysztof Jankowski
klub filmowy/miejscowość: Warszawa
czas: 19’
rok produkcji: 2021
kategoria: film niezależny, fabularny

2.
tytuł filmu: „ICE`20
autor/współautorzy: Paweł Cichoński
klub filmowy/miejscowość: Bytom
czas: 09’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, dokumentalny

3.
tytuł filmu: „Wielka biel” Milzon
autor/współautorzy: Miłosz Siedlecki
klub filmowy/miejscowość: Warszawa
czas: 03’42’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, animowany, inny

4.
tytuł filmu: „Amory”
autor/współautorzy: Aleksander Pakulski
klub filmowy/miejscowość: Wrocław
czas: 06’
rok produkcji: 2022
kategoria: film amatorski, fabularny

5.
tytuł filmu: „Romans wschodni”
autor/współautorzy: Anna Jasińska
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 08’57’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film studencki, animowany

6.
tytuł filmu: „Węglarz”
autor/współautorzy: Adam Sikora
klub filmowy/miejscowość: Kielcza
czas: 04’18’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film niezależny, dokumentalny

7.
tytuł filmu: „Zróbmy sobie kredyt”
autor/współautorzy: Maciej Pawłowski
klub filmowy/miejscowość: Warszawa
czas: 07’05’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, fabularny

8.
tytuł filmu: „Moja pasja”
autor/współautorzy: Maciej Sławuski
klub filmowy/miejscowość: Wrocław
czas: 12’59’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, dokumentalny

9.
tytuł filmu: „Mów mi Mesjasz”
autor/współautorzy: Andrzej Brzózka
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 17’
rok produkcji: 2021
kategoria: film studencki, fabularny

10.
tytuł filmu: „Uwięziona”
autor/współautorzy: Piotr Bieliński
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
czas: 20’
rok produkcji: 2021
kategoria: film studencki, dokumentalny

11.
tytuł filmu: „Bez”
autor/współautorzy: Mariusz Biernacki
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 12’03’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film studencki, fabularny

II blok    12.15 – 14.00 

12.
tytuł filmu: „Grzyby”
autor/współautorzy: Michał Kucharski
klub filmowy/miejscowość: Warszawa
czas: 03’25’’
rok produkcji: 2022
kategoria: film niezależny, animowany

13.
tytuł filmu: „Space on Earth”
autor/współautorzy: Tomasz Janczar
klub filmowy/miejscowość: Piła
czas: 21’56’’
rok produkcji: 2022
kategoria: film niezależny, dokumentalny

14.
tytuł filmu: „Wild Boys”
autor/współautorzy: Michał Stenzel
klub filmowy/miejscowość: Wrocław
czas: 03’16’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, fabularny

15.
tytuł filmu: „Poczekalnia”
autor/współautorzy: Aleksandra Folczak
klub filmowy/miejscowość: Łódź
czas: 23’13’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film studencki, dokumentalny

16.
tytuł filmu: „C`est la vie”
autor/współautorzy: Jacek Olejnik, Rafał Sankiewicz, Wojciech Sankiewicz, Bartosz Terlicki
klub filmowy/miejscowość: Ferajna Filmowa Kapok w Bełchatowie
czas: 12’51’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film niezależny, animowany

17.
tytuł filmu: „Taksiarz”
autor/współautorzy: Ryszard Kruk
klub filmowy/miejscowość: AMA Film Academy
czas: 15’
rok produkcji: 2021
kategoria: film studencki, fabularny, debiut

18.
tytuł filmu: „Co na obiad?”
autor/współautorzy: Maja Górczak
klub filmowy/miejscowość: FAMU w Pradze
czas: 11’
rok produkcji: 2021
kategoria: film studencki, dokumentalny

19.
tytuł filmu: „u mnie”
autor/współautorzy: Zuzanna Klara Bardian
klub filmowy/miejscowość: Wrocław
czas: 10’43’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, inny

20.
tytuł filmu: „Dziura”
autor/współautorzy: Piotr Kaźmierczak
klub filmowy/miejscowość: LAF WFA
czas: 02’30’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, animowany

III blok  15.00 – 16.30  

21.
tytuł filmu: „Żabka”
autor/współautorzy: Emma Lindahl
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 16’47’’
rok produkcji: 2022
kategoria: film studencki, fabularny

22.
tytuł filmu: „Ten obrazek jest bardzo ładny”
autor/współautorzy: Jakub Ciosiński
klub filmowy/miejscowość: Kraków
czas: 29’50’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, dokumentalny

23.
tytuł filmu: „Wizyta”
autor/współautorzy: Mateusz Jarmulski
klub filmowy/miejscowość: Warszawa
czas: 08’
rok produkcji: 2021
kategoria: film niezależny, animowany

24.
tytuł filmu: „Smutna rzeka”
autor/współautorzy: Tomasz Krajewski
klub filmowy/miejscowość: Warszawa
czas: 09’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, fabularny, debiut

25.
tytuł filmu: „Do you want me to push you?”
autor/współautorzy: Martyna Majewska
klub filmowy/miejscowość:
czas: 18’11’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film niezależny, fabularny

26.
tytuł filmu: „Beachbar”
autor/współautorzy: Michał Cywiński
klub filmowy/miejscowość: Lubin
czas: 06’01’’
rok produkcji: 2022
kategoria: film amatorski, fabularny

27.
tytuł filmu: „Rozmowa”
autor/współautorzy: Joanna Trejter
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 02’03’’
rok produkcji: 2022
kategoria: film studencki, animowany

IV blok    16.45 – 17.30

28.
tytuł filmu: „SĄSIEDZI. Od narodzin aż po śmierć. Fotografie Fanciszka Lepicha z Oleszki”
autor/współautorzy: Sławomir Mielnik
klub filmowy/miejscowość: Opole
czas: 24’
rok produkcji: 2021
kategoria: film niezależny, dokumentalny, debiut

29.
tytuł filmu: „Stan zadowalający”
autor/współautorzy: Maciej Białoruski
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 25’51’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film studencki, fabularny

Piątek 10.06   V blok  9.30  – 11.30

30.
tytuł filmu: „Insekt”
autor/współautorzy: Marcin Podolec
klub filmowy/miejscowość: Łódź
czas: 29’50’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film niezależny, animowany

31.
tytuł filmu: „Osiem tygodni I dwa dni”
autor/współautorzy: Filip Jakubowski
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 21’16’’
rok produkcji: 2022
kategoria: film studencki, dokumentalny

32.
tytuł filmu: „Minus jeden”
autor/współautorzy: Tomasz Pulchny
klub filmowy/miejscowość: Bytom
czas: 29’41’’
rok produkcji: 2022
kategoria: film amatorski, fabularny, debiut

33.
tytuł filmu: „Chleb”
autor/współautorzy: Paweł Miecznik
klub filmowy/miejscowość: Komorniki
czas: 11’30’’
rok produkcji: 2022
kategoria: film amatorski, dokumentalny,

34.
tytuł filmu: „Ostatnia szansa”
autor/współautorzy: Wiktoria Niewiadomska
klub filmowy/miejscowość: Warszawska Szkoła Filmowa
czas: 25’44’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film studencki, dokumentalny

VI blok    12.00 – 13.30

35.
tytuł filmu: „STRANEC”
autor/współautorzy: Dawid Adamowski
klub filmowy/miejscowość: Wrocław
czas: 06’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, fabularny

36.
tytuł filmu: „Family Lines”
autor/współautorzy: Przemysław Wawrzyniak
klub filmowy/miejscowość: Leszno
czas: 25’33’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film niezależny, dokumentalny

37.
tytuł filmu: „Dzień matki”
autor/współautorzy: Patryk Kaflowski
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
czas: 10’
rok produkcji: 2021
kategoria: film studencki, fabularny, debiut

38.
tytuł filmu: „Żyroskop”
autor/współautorzy: Dominika Andrzejewska
klub filmowy/miejscowość: Sztuka Mediów i Edukacja Artystyczna UMK w Toruniu
czas: 06’32’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film studencki, animowany

39.
tytuł filmu: „MILO”
autor/współautorzy: Nadia Szymańska
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 13’58’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film studencki, dokumentalny

40.
tytuł filmu: „Papierosy”
autor/współautorzy: Maja Markowska
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Wajdy, Bydgoska Kronika Filmowa, Fundacja Filmowa im. Władysława Ślesickiego
czas: 18’
rok produkcji: 2020
kategoria: film niezależny, dokumentalny, debiut

41.
tytuł filmu: „Ada”
autor/współautorzy: Zlata Veresniak
klub filmowy/miejscowość: AKRF FOSA we Wrocławiu
czas: 09’25’’
rok produkcji: 2022
kategoria: film amatorski, fabularny

VII blok   14.30 – 15.50

42.
tytuł filmu: „Swoboda”
autor/współautorzy: Joanna Różniak
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
czas: 14’
rok produkcji: 2021
kategoria: film studencki, fabularny

43.
tytuł filmu: „To nie tak miało być”
autor/współautorzy: Miłosz Majda
klub filmowy/miejscowość: Olkusz
czas: 15’45’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, dokumentalny

44.
tytuł filmu: „Człowiek”
autor/współautorzy: Paulina Koniuk-Fonżychowska
klub filmowy/miejscowość: Tczew
czas: 02’20’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film niezależny, animowany

45.
tytuł filmu: „Druga strona”
autor/współautorzy: Jakub Zalewski
klub filmowy/miejscowość: Bydgoska Kronika Filmowa
czas: 13’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, dokumentalny

46.
tytuł filmu: „But Bug”
autor/współautorzy: Michał Kotwica
klub filmowy/miejscowość: Wrocław
czas: 02’12’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, animowany

47.
tytuł filmu: „Masza”
autor/współautorzy: Krzysztof Chodorowski
klub filmowy/miejscowość: Warszawska Szkoła Filmowa
czas: 12’37’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, fabularny

48.
tytuł filmu: „Krzyś”
autor/współautorzy: Daniel Le Hai
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa im. K. Kieślowskiego w Katowicach
czas: 12’
rok produkcji: 2022
kategoria: film studencki, dokumentalny

VIII blok   16.15 – 17.30

49.
tytuł filmu: „Jej obraz”
autor/współautorzy: Olga Papacz
klub filmowy/miejscowość: Środa Śląska
czas: 08’13’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, dokumentalny

50.
tytuł filmu: „Ona”
autor/współautorzy: Piotr Jankowski
klub filmowy/miejscowość: Gdańsk
czas: 27’38’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film niezależny, fabularny

51.
tytuł filmu: „Tramwaj”
autor/współautorzy: Bartosz Reetz
klub filmowy/miejscowość: Warszawa
czas: 22’
rok produkcji: 2021
kategoria: film niezależny, fabularny

52.
tytuł filmu: „Koniec na dzisiaj”
autor/współautorzy: Dominik Cywiński
klub filmowy/miejscowość: Grupa Filmowa Młodych
czas: 02’03’’
rok produkcji: 2022
kategoria: film amatorski, fabularny

53.
tytuł filmu: „Nocny pociąg bez mięsa”
autor/współautorzy: Kamil Wójcik
klub filmowy/miejscowość: Łańcut
czas: 01’35’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film niezależny, animowany